Sukcesy uczniów

4.04.2022

Zakończył się pierwszy etap 8. edycji konkursu „Gdynia malowana kwiatami 2022”, w którym komisja zebrana w Wydziale Ogrodnika Miasta Gdyni nagrodziła i wyróżniła prace dzieci z klas I – III.

I Miejsce i Nagrodę Główną, czyli między innymi realizację projektu w formie sezonowego kwietnika przed Urzędem Miasta Gdyni przy Alei Piłsudskiego, przyznano: Joannie Puchale, Zuzannie Witkowskiej i Franciszce Warchoł z klasy 2b ze Szkoły Podstawowej Jezuitów w Gdyni za wykonanie pracy plastycznej pt.: „Foczka Gdyńcia”. Komisja doceniła dziecięcą wrażliwość, pozytywny przekaz i prostotę projektu możliwego do wykonania w terenie.

II Miejsce przyznano: Elwirze Kushchewa z klasy 3a ze Szkoły Podstawowej nr 51 w Gdyni za wykonanie pracy plastycznej pt.: „Ryby na dnie morza”. Komisja nagrodziła pracę za pomysł, umiejętne zastosowanie kolorów i ciekawą grafikę.

III Miejsce przyznano: Jaśminie Chilewskiej z klasy 3d ze Szkoły Podstawowej nr 42 w Gdyni za wykonanie pracy plastycznej pt.: „Zachód słońca”. Członków Komisji ujęło projektowe podejście i wykorzystanie kwiatów jako materiału do stworzenia rysunku.

Gratulujemy!

31.03.2022

Miło nam poinformować, że laureatką Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego, organizowanego przez Pomorskiego Kuratora Oświaty została Patrycja Prociewicz z klasy 8b. Do rywalizacji konkursowej przygotowywała się pod opieką dr Olgi Labuddy.

Serdecznie gratulujemy!

22.01.2022

Miło nam poinformować o kolejnych sukcesach naszych uczniów:

1. Patrycja Prociewicz (8b) zakwalifikowała się do finałowego etapu Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego, uzyskując bardzo wysoki wynik - 93%. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Przed Patrycją już ostatnia prosta do zdobycia tytułu laureata lub finalisty. Trzymamy kciuki! Powodzenia!

2. Do III etapu Ogólnopolskiego Konkursu InstaLogik zakwalifikowali się:

• Kaj Panufnik (7a) uzyskując 325 z 350 możliwych punktów,
  • Tymoteusz Siutkowski (7a) uzyskując 275 z 350 możliwych punktów.

Ostatni III etap odbędzie się 26 marca 2022, w godz. 10:00 – 12:00, trzymamy kciuki.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

7.06.2021

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego FOX 2021

• w kategorii Bunnies (kl 5 i 6 SP) wynik dobry (115 p./150p.) uzyskała Antonina Karasiewicz - kl. 6a
  • w kategorii Kittens (kl.3 i 4 SP) najwyższy wynik (48,25p./72p.) uzyskał Tymon Piwowarczyk - kl. 3b