Zespół FANTAZJA

14-17.03.2019

Miło nam poinformować o sukcesie cheerleaderek.

Nasz zespół zdobył III miejsce w Mistrzostwach Polski Cheerleaders w Kielcach (14-17 marca 2019) i I miejsce w Grand Prix Polski.

Skład zespołu: Aleksandra Pstrong, Pola Górecka, Julia Gadomska, Adrianna Hajduk, Amelia Ożarowska, Oliwia Kudlińska, Oliwia Górska, Dominika Kurzyca, Weronika Tkaczyk, Martyna Wojciechowska, Monika Wesołowska, Agnieszka Wiszniewiecka.

Rezerwowe: Wiktoria Kotyl, Nikola Ciok, Maria Jando, Maja Kukułowicz.

Trener: Małgorzata Frącek

Dziewczęta z SP 51 reprezentowały szkołę w International Championship Grand Prix Polski Cheerleaders 2018 i zajęły I miejsce w kat. Pom Dance Elitte. Gratulujemy i życzymy dużych sukcesów w kolejnych turniejach

W turnieju kwalifikacyjnym do XXI Mistrzostw Polski i w Otwartym Turnieju Cheerleaders z cyklu Grand Prix Polski wzięło udział ponad 500 tancerzy z całej Polski. Nasz zespół Fantazja zdobył I miejsce w dywizji POM DANCE ELITTE. Skład Zespołu: Julia Gadomska, Pola Górecka, Oliwia Górska, Amelia Ożarowska, Anna Zamkowska, Maja Staniewska, Julia Strychowska, Oliwia Kudlińska, Adrianna Hajduk.

Gratulujemy!

Małgorzata Frącek

10.04.2016

Dziewczęta z naszego gimnazjum - z grupy tanecznej Fantazja - zaczęły rywalizację z najlepszymi zespołami w Polsce w swojej dywizji Pom Dance Junior. W wielkim stylu przeszły do finału i w ogólnej klasyfikacji zajęły VI miejsce.

Gratulujemy pięknego występu i życzymy dalszych sukcesów!