Rowerowa Szkoła

18.04.2018

Wsiądą na rowery, hulajnogi, rolki oraz wrotki i pojadą do szkoły, żeby zbierać punkty i powalczyć o nagrody! Gdynia szykuje się do udziału w kolejnej edycji kampanii „Rowerowy Maj”. Blisko 5000 uczniów z 20 placówek będzie w przyszłym miesiącu dojeżdżać na dwóch kółkach. Na razie, tak jak w Szkole Podstawowej nr 51, korzystają z rowerowych lekcji, które mają nauczyć ich podstawowych zasad jazdy po mieście.

Więcej o akcji pod linkiem:

17.04.2018

Za wykład i lekcję w terenie dziękujemy organizacji Rowerowa Gdynia. Wszystkich już dziś zapraszamy do wzięcia udziału w ogólnopolskiej akcji Rowerowy Maj, w której za dojazdy dostaje się nalepki do specjalnego dzienniczka, a dojeżdżać można nie tylko rowerem ale hulajnogą, deską czy innym pojazdem napędzanym siłą mięśni. Szczegóły już wkrótce.

31.10.2017

Zakończyła się pierwsza edycja rowerowego konkursu na dojazdy do szkoły. Zwyciężył Tomasz Sternicki z klasy 3b. Docenieni zostali również uczniowie którzy choć kilka razy zdecydowali się dotrzeć do szkoły na rowerze. Gratulujemy i zachęcamy do udziału w drugiej edycji  kwiecień-czerwiec 2018! Fundatorem nagród był UM - akcja Gdynia Mobilna.